MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 12757230

nr 1275 7230

GUN

18th century. Length: 120 cm ca, wear, damages.

1700-tal. Längd: 120 cm ca

Condition: slitage, skador

1000

SEK 800

Monday September 16 2019
at 20:01:09